info@raghi.ir 071-37390852
حمایت از فعالیت های فرهنگی

در راستای مباحث علمی، تربیتی و آموزش اندیشه ورزی با محوریت کتب شهید مطهری و به جهت برگزاری کلاس ها و کارگاه های نظری و مهارتی به صورت ترمی و موضوع بندی شده برای دانشجویان و مخاطبین آزاد نیازمندی به حمایت از فعالیت های فرهنگی به صورت معنوی و مادی از طرف دوستداران و مشتاقان گسترش این عرصه است.

نحوه حمایت از فعالیت های فرهنگی

واحد فرهنگی شهید مطهری شیراز طی دهه گذشته خدمات گسترده ای را در عرصه فرهنگی و دینی انجام داده و به لطف الهی و به اذعان افراد مختلف، تاثیرات بسزایی در فرهنگ و تفکر جامعه داشته است و تمام تلاش خود را به کار گرفته است که با ایجاد مهندسی فرهنگی نیاز مستمر سازمان ها، نهادها و موسسات دولتی و غیر دولتی را به مشاور، پژوهشگر، مدیر، مربی، کارشناس، مبلغ و تولید کننده فرهنگی موثر برطرف کرده و آورده های فرهنگی فاخر را برای این سازمان ها و نیز نیروهای فعال فرهنگی و عموم مردم، با محوریت موضوعات ذیل تولید کند.

  1. تولید، توزیع و باز آفرینی محصولات فاخر فرهنگی به صورت مکتوب و مجازی
  2. تربیت و آموزش نیروی فعال فرهنگی
  3. پژوهش و مطالعات فرهنگی
  4. مدل سازی و ارائه الگوهای خلاقانه در حوزه خانواده و روانشناسی
  5. هنر و ادب
  6. کتاب و کتابخوانی
  7. سبک زندگی اسلامی

همچنین موسسه فرهنگی پژوهشی راقی با توجه به قابلیت های موجود در فضای مجازی و مخاطبین گسترده این فضا و نیاز مبرم جامعه مبنی بر ارائه و اشاعه فرهنگ تفکر، تعقل و اندیشه ورزی؛ فعالیت در این فضا را نیز در پیش گرفته است. انجام مستمر و تاثیر گذار این فعالیت ها حتما نیازمند حمایت از فعالیت ها در عرصه ها ذکر شده است.

هدف حمایت از فعالیت های فرهنگی

تمامی موارد فوق در جهت پیشبرد، اهداف نیازمند حمایت های مادی و معنوی می باشد که انتظار می رود همچنانکه در امور مشهود و سخت افزاری مثل ساخت مسجد و مدرسه حمایت می شود، امورات نرم افزاری فرهنگی نیز مورد توجه قرار گیرد. امید است حمایت های هر چند اندک شما تاثیر بسزایی در اصلاح و بهبود جامعه از نظر فکری و فرهنگی داشته باشد. برای حمایت از فعالیت های فرهنگی می توانید از طریق شماره حساب ذکر شده در انتهای همین مطلب و یا شماره تماس و آدرس پستی موجود در وبسایت؛ لطف خود را مبذول کنید.

071-00000000

حمایت مالی از فعالیت های فرهنگی

بانک رسالت
شماره شبا:
IR700700052800124933589001
شماره کارت:
5041721039707048
به نام موسسه راستین قلم یکتا

اطلاعیه

 ثبت نام دوره‌های موسسه فرهنگی‌پژوهشی راقی
ثبت نام دوره‌های موسسه فرهنگی‌پژوهشی راقی
مدرسه اندیشه ورزی فارا
مدرسه قرآنی ترنم باران وحی
شبکه کاغذی پاسخگو